Otwarcie przedszkola

Drodzy Rodzice,

informujemy, iż w związku z Rozporządzeniem MEN z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,

od dnia 11 maja 2020 r. zostaje ponownie otwarte nasze przedszkole, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Garwolin.

Decyzja ta, została podjęta po dostosowaniu przedszkola do reżimu sanitarnego oraz kontroli Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Garwolinie stanu sanitarno-higienicznego, realizacji wytycznych GIS w placówce i uzyskania stanowiska stwierdzającego gotowość przedszkola do podjęcia pracy od 11 maja 2020r.

Wirus, który od kilku miesięcy zmienia naszą codzienność, zmusza nas do poszukiwania sposobów na powrót do "normalności". Wszyscy chcemy, żeby było jak dawniej, ale niestety, przynajmniej na razie, tak nie będzie.

Nasze "powroty" muszą być bezpieczne, dlatego prosimy o zapoznanie się i stosowanie do procedur bezpieczeństwa.

Ważne w kontekście otwarcia przedszkola jest to, że w dalszym ciągu zapewnione będzie zdalne nauczanie dla dzieci pozostających pod opieką rodziców/opiekunów w domu.