Warsztaty cukiernicze

18.01.2018r.w ramach realizacji rocznego planu pracy przedszkola w tym poznawaniu zawodów w naszym przedszkolu zorganizowane zostały warsztaty cukiernicze przy współudziale Pani Anny Liszewskiej oraz uczniów ZSZ Nr 2 w Garwolinie.  Ich tematyka była związana ze świętem Babci i Dziadka. Dzieci wraz z uczniami szkoły pod okiem Pani Anny Liszewskiej ozdabiały wcześniej upieczone przez naszych gości ciasteczka. Nasze Przedszkolaki rozwijając umiejętności manualne oraz wykazując się kreatywnością pięknie ozdabiały przygotowane wcześniej wypieki, wykorzystując do tego masę cukrową, lukier i inne ozdoby. Ubrane w fartuszki i chusteczki czuły się wyśmienicie w roli cukierników. Warsztaty okazały się dla nich doskonałą i smaczna zabawą. Przygotowane słodkości zostaną 24.01.2018r. wręczone naszym kochanym Babciom i Dzidkom, których będziemy gościć w naszym przedszkolu.