"Bo jak nie Wy to kto..." - W podziękowaniu za serce dla Babci i Dziadka

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich. Tak też było w naszym przedszkolu, do którego licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańsi dziadkowie.  Grupa „Smerfów” przedstawiła swój program artystyczny składający się z dwóch części. W pierwszej części młodzi artyści przedstawili występ jasełkowy. W drugiej części artyści zaprezentowali się w utworach „Na ułańską nutę”, w którym pokazali swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały lampiony oraz wręczyły już wcześniej przygotowane własnoręcznie ciasteczka. Następnie wszyscy zostali poczęstowani słodką szarlotką.

Kochani!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka
życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie
i pragniemy Wam podziękować
za Wasz trud i ciężką pracę.