"Oto właśnie sprawa taka, dzisiaj jest Dzień Przedszkolaka"

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień..nasze Przedszkolaki obchodzą swoje święto! Nie zabrakło śmiechu, zabaw ale co najważniejsze, uśmiechu na buziach naszych Misiaków :) Tego dnia Misie zamieniły się w groźnych piratów na czele ze swoim kapitanem :) Jak na poważnych piratów przystało, musieli oni przebrnąć przez wiele zadań aby dojść do skrywanego skarbu. Nie zabrakło przepychania statków na ocean, spotkania z groźną ośmiornicą oraz jej macką a także spotkania z papugą..która ciągle papugowała! Na szczęście mali piraci poradzili sobie świetnie i odnaleźli skrywany skarb, którym były słodkie ciasteczka! Piraci próbowali ich tuż po obiedzie :) Nie zabrakło także tworzenia własnych masek piratów a także zdjęć z pamiątkowym dyplomem :) Tego dnia odwiedziła nas również Pani Dyrektor, która wręczyła Przedszkolakom słodką niespodziankę :)