"Każde dziecko o tym wie, że jego Pani dużo wie" - Grupowy Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie.

Życzenia złożone przez panią dyrektor Łucję Wieczorek wlały w serca pracowników przedszkola dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań jakie czekają przed każdym w nowym roku szkolnym.

Od rana czuć było atmosferę wielkiego święta. Dzieci ubrane były bardzo elegancko, inaczej niż w czasie zwykłych dni. Po uroczystym wręczeniu wszystkim pracownikom przedszkola pięknych laurek, pszczółki dowiedziały się ciekawych rzeczy na temat systemu edukacji w Polsce. Były pod ogromnym wrażeniem, jak długa droga nauki stoi jeszcze przed nimi aby stać się dorosłym i mądrym człowiekiem.

W tym uroczystym dniu usłyszałyśmy wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy.

Bardzo dziekujemy Rodzicom i naszym kochanym przedszkolakom za wszystkie miłe słowa i upominki!