11 Listopada Dzień Odzyskania Niepodległości

10 listopada obchodziliśmy w przedszkolu  rocznicę  Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji  dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Głównym celem patriotycznego poranka pod hasłem : Przybyli ułani pod okienko .... było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzień wcześniej dzieci wykonały biało-czerone  kwiaty dla Niepodległej, malowały flagę Polski , słuchały Mazurka Dąbrowskiego . Wymienione działania zostały uwiecznione na filmie i zdjęciach. Zapraszamy do obejrzenia!

Szanujmy symbole narodowe - Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji  - Portal Gov.plv