"Urodzinowe słoneczko Montessori"- Kacperek i Wojtuś

Bardzo ważnym i radosnym dniem dla każdego dziecka jest dzień, kiedy obchodzi ono swoje urodziny. W przedszkolu na ten dzień dzieci czekają z niecierpliwością, gdyż to właśnie tutaj jest okazja do uczczenia urodzin i spędzenia miłych chwil w gronie koleżanek i kolegów.  W dniu tym pojawia się również Słoneczko urodzinowe Montessori a wraz z nim globus, który „krąży” wokół słońca tyle razy, ile lat ma mały jubilat. Dzień taki stwarza okazję do zrozumienia koncepcji czasu, tworzenia linii życia dziecka, utrwalania nazw pór roku, miesięcy, składania życzeń i urodzinowego poczęstunku.

Kacperkowi i Wojtusiowi życzymy wielu wspaniałych chwil wypełnionych zabawą z koleżankami i kolegami w przedszkolu :)