"Warsztaty bożonarodzeniowe - Eko-ozdoby”

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka - to buduje wyjątkowy, świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera kolejny raz zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe. Tego dnia nasza sala zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. W miłej atmosferze, powstały pełne uroku Eko-ozdoby. Dzieci z zapałem wykonały piękne ozdoby, aniołki, gwiazdki, choinki wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Zorganizowane warsztaty były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia ozdób. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.