Kampania społeczna – "PRZYTUL DZIECKO" - Kajet Rozwojowy

Drodzy Rodzice, miło nam poinformować, że nasze przedszkole bierze udział i wspiera akcję #przytuldziecko
 Celem akcji jest uświadomienie jaką siłę oraz jaką rolę ma moc tego prostego gestu. Powodów, dla których warto przytulać dziecko jest mnóstwo: redukuje stres, daje poczucie bezpieczeństwa, daje niewerbalny komunikat “jestem tu, rozumiem cię, kocham cię, troszczę się o ciebie” i wiele innych…

Misją kampanii społecznej #przytuldziecko jest poprawa jakości życia dzieci.
Chcemy osiągnąć to poprzez autorskie projekty oraz zwiększanie świadomości na temat rozwoju dzieci i korelacji pomiędzy przytulaniem, dotykiem, bliskością, obecnością, a rozwojem.

Wizją kampanii społecznej #przytuldziecko jest stworzenie przestrzeni wszechstronnie wspierającej społeczność troszczącą się o rozwój dzieci.
Pragniemy stworzyć społeczność #przytuldziecko - wspierającą się, troskliwą i skupioną wokół priorytetowej wartości, czyli rozwoju dziecka. Wspólnie zbudujemy przestrzeń pełną wartościowych treści, porad, inspiracji i wymiany doświadczeń.

Zachęcamy Państwa do dołączenia się do akcji. Udział gwarantuje nam uzyskanie certyfikatu poświadczającego tytuł partnera akcji. Co miesiąc będziemy proponować Państwu darmowe tematyczne materiały edukacyjne. Chcemy wspierać rozwój dzieci, a także pomóc w edukowaniu na tematy, które poruszamy.

Dziś mamy przyjemność przekazać kolejny Kajet Rozwojowy:  http://przytuldziecko.pl/kajet-rozwojowy/
Oprócz podstawy teoretycznej, znajduje się w nim wiele zabaw i ćwiczeń, które sprawiają frajdę i stymulują rozwój dziecka.