Wizyta w sklepie spożywczym

Wizyta przedszkolaków  w  sklepie  związana była z realizowaną  tematyką „Dnia eksperta" oraz nawiązywała do cyklu spotkań z rodzicami reprezentującymi różne zawody. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z pracą ekspedientki oraz wyposażeniem sklepu. Wchodząc do sklepu wszystkie przedszkolaki pięknie powitały pracujące tam panie słowami „dzień dobry”. W trakcie wizyty w sklepie dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały wypełnione półki, regały i lodówki. Dzieci zapoznały się z różnymi rodzajami sprzedawanych tam artykułów, miały też okazję do zadawania pytań paniom ekspedientkom i obserwowania ich pracy. Szczególne słowa wdzięczności należą się paniom ekspedientkom, które przyjęły nas z dużą serdecznością i sympatią.