Zabawy klockami Lego Education

Klocki LEGO Education

Zestaw klocków LEGO EDUCATION pozwala budować, odgrywać role i dzielić się pomysłami, umożliwiając przedszkolakom poznawanie otaczającego ich świata i uczenie się przez zabawę. Ten zestaw edukacyjny LEGO® pomaga dzieciom zyskać większą pewność siebie i opanować podstawowe umiejętności społeczne, takie jak współpraca i komunikacja, a także poznać różne role i obowiązki.  Pracując w grupach od 2 do 10 osób, dzieci zbudują zjeżdżalnię i inne atrybuty, które możemy znaleźć na placu zabaw.

Całościowe podejście do nauczania System LEGO Education Nauczanie Przedszkolne stymuluje naturalną dziecięcą ciekawość oraz skłonność do wspólnego odkrywania i nauki poprzez zabawę, kładąc fundament pod przyszłą edukację dzieci i rozwinięcie w nich pasji do nieustannego kształcenia się. Zestaw można połączyć z innymi produktami należącymi do systemu LEGO Education Nauczanie Przedszkolne, by pomóc dzieciom w rozwijaniu umiejętności społecznych, emocjonalnych i językowych, a także by nauczyć je swobodnej zabawy i zainteresować naukami ścisłymi.