"Powitanie wiosny" EKO- BAL

Z okazji    powitania  wiosny 19 marca w grupie „Biedroneczki” odbył się EKO-BAL.

Zabawa rozpoczęła się od zabaw ruchowych metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne.

Zaspokojenie potrzeby ruchu, kontakt z drugą osobą stworzyły pogodną atmosferę.

Kolejne propozycje zabawy z gazetami ,kolorowymi korkami ,bibułami   nabrały kolorów wiosny.

W klimacie radości odbył się Eko-Pokaz strojów wykonanych z nakrętek, worków ,gazet ,korków,i innych surowców wtórnych.

Dzieci  odważnie przechadzały się po zielonym  dywanie prezentując piękne stroje.

Wśród przedszkolaków można było dostrzec przyszłe modelki i modeli, którzy w profesjonalny sposób potrafili

zaprezentować swój strój na wybiegu przy rytmach muzyki.

Biedroneczki wykonały grupową pracę plastyczną „Pani wiosna” z ekologicznych materiałów .

Uwieńczeniem  powitania WIOSNY była wspólnie zaśpiewana piosenka.

Dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom , którzy zaangażowali się w przygotowanie strojów na pokaz.