Warsztaty Wielkanocne

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Właśnie z tej okazji Nutki w dniu 25.03.2021r. miały warsztaty plastyczne. Przedszkolaki, z przygotowanych różnorodnych materiałów plastycznych przy pomocy Nauczycieli, wykonały piękne wielkanocne dekoracje: świąteczne pisanki i wesołe zajączki. Przygotowania do Wielkanocy w naszej grupie rozpoczęły się dużo wcześniej, gdy wspólnie zasieliśmy owies który został wykorzystany podczas warsztatów. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój.