10 -Jubileuszowe obchody Optymistycznego Przedszkola

Zarażamy Optymizmem!!!              Świeczki na tort chmurki i balony 5 szt | sklep internetowy elhandel.pl

W dniu 10 maja w naszym przedszkolu obchodziliśmy 10 Jubileusz Optymistycznych Przedszkoli, do których należy również nasza placówka.

Jest to wyjątkowy dzień dla przedszkolaków , bo to barwne, wesołe święto , które wprowadza wiele powodów do uśmiechu.

Z tej okazji odśpiewaliśmy Hymn Optymistów, udekorowaliśmy przedszkole plakatami  " Z optymistycznymi myślami" , zorganizowaliśmy kącik pozytywnych myśli .

Mięliśmy okazję posmakować śląskich potraw, tęczowych zdrowych owoców, a punktem kulminacyjnym był tort urodzinowy Optymistycznego Przedszkola  ,  " Akademii  Pana Kleksa". Świetnie bawiliśmy się przy muzyce, dekorowaliśmy tort wg wyznaczonego matematycznego kodu , obejrzeliśmy optymistyczny film.

DZIEŃ OPTYMISTYCZNEGO PRZEDSZKOLA DODAŁ NAM WSZYSTKIM ENERGII , na kolejne dni .