" X Jubileusz Święta Optymizmu "

"X JUBILEUSZ ŚWIĘTA OPTYMIZMU"

Dzieci i nauczyciele oraz personel  z „Akademi Pana Kleksa ” świętowały w poniedziałek "  X  Jubileuszowe  Święto  Optymizmu". Z tej okazji dzieci odśpiewały hymn Optymistów, próbowały potraw z nutą śląską, udekorowały przedszkole plakatami i świetnie się bawiły. Niespodzianki czekały zarówno na dzieci, jak i rodziców, którzy rozpoczęli ten dzień  myślami optymizmu ,które czekały na nich w szatni. Chcielibyśmy podkreślić ten dzień różnymi działaniami, które będą stanowiły niespodzianki dla dzieci i rodziców. Przed przedszkolem zostało przygotowane  krzesło w optymistycznych barwach, które pozwoliło spokojnie usiąść czekając na swoje pociechy,  swobodnie złapać oddech, zrelaksować się oraz zebrać optymistyczne myśli.

Był to wyjątkowy dzień dla wszystkich przedszkolaków! To święto radosne, kolorowe, rozbrzmiewające dziecięcym śmiechem, a także okazja by zarazić optymizmem wszystkich wokół Uśmiech