"Świat Muzyką Malowany" - Koncert dla Mamy i Taty

Za miłość, za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, a także za mądrość i ojcowski autorytet nasze przedszkolaki dziękowały swym rodzicom podczas przygotowywania muzycznego koncertu pod hasłem „Świat muzyką malowany” z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Każda z grup zaprezentowała swój program artystyczny przygotowany z myślą o nich. Ponadto w naszym przedszkolu co roku dzieci przygotowują własnoręcznie prezenty dla rodziców. Tak było i tym razem. Pszczółki wykonały dla rodziców pachnące woreczki, które ozdobiły własnoręcznie.

Do życzeń dołączamy się również i my, życząc Wam drodzy Rodzice wszystkiego najlepszego z okazji waszego święta, radości, spełnienia marzeń i wytrwałości w pełnieniu rodzicielskich obowiązków!