Dzień Dziecka 2021 :)

1 czerwca to dla każdego z naszych małych przedszkolaków jedna z najważniejszych dat w całym roku! Tego dnia cała Akademia Pana Kleksa świętowała na placu przedszkolnym i nie tylko! Misie swoje Święto rozpoczęły od zabaw w sali, tworząc piękną łąkę gdyż temu wyjątkowemu dniu w naszej grupie przyświęcało hasło : "Witamy w bajkowym ogrodzie"! Następnie pełni emocji i świetnego humoru, ruszyliśmy na plac przesdzkolny gdzie czekało na nas wiele atrakcji! Malowanie farbami, puszczanie baniek mydlanych, zabawy sportowe, zabawy z chustą animacyjną i wiele wiele innych. Później przyszedł czas na chwilę odpoczynku aby po chwili wyruszyć do..kina! Jak na prawdziwe kino przystało, każdy Miś w wejściu musiał skasować bilet a także odebrać swoją paczuszkę popcornu. Cały dzień przeżyliśmy wraz z wielkimi emocjami a także z ciągłym uśmiechem na twarzy! Kochane Misie, dziękujemy, że mogłysmy spędzić z Wami tak wspaniały dzień :)