Optymistyczny Dzień Dziecka w Akademii Pana Kleksa

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. O godzinie 10:00 wszystkie grupy spotkały się na placu zabaw, aby uczestniczyć w przygotowanych atrakcjach. Uroczyste spotkanie rozpoczęła Dyrektor, Pani Łucja Wieczorek, która skierowała do dzieci życzenia pełne ciepłych, miłych słów. Do życzeń dołączył się również cały personel przedszkolny. Po tym wstępie wszyscy rozpoczęli wesołą zabawę.

Panie zorganizowały mnóstwo zabaw i atrakcji na świeżym powietrzu, by tym samym podkreślić w sposób  szczególny swą miłość i oddanie dla każdego z nich.

W dniu tym odbyły się także liczne konkursy, zabawy muzyczno-taneczne oraz zawody zręcznościowo-sportowe. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się chusta animacyjna, puszczanie baniek mydlanych, maty do skakania, samochodziki, gry zręcznościowe np. krokodyl, piesek.

Na zakończenie każde dziecko wzięło udział w sesji zdjęciowej z udziałem „potwornej” fotobudki.

To był szczególny dzień dla dzieci. Na twarzy każdego z nich malował się uśmiech – symbol zadowolenia i szczęścia.

Wszystkim naszym kochanym dzieciom, jeszcze raz, życzymy wszystkiego najepszego!!!!