"Międzynarodowy Dzień Kropki"

15 wrzesień był wyjątkowym dniem dla Naszych Przedszkolaków. Obchodziliśmy Międzynardowoy Dzień Kropi, którego głównym celem jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości, twórczego działania, jak również wzmacnianie wiary w siebie i swoje talenty. Tak właśnie było w Naszej grupie. Ten dzień rozpoczeliśmy od pogadanki na temat historii dziewczynki o imieniu Vashti i towarzyszących jej emocji. Następnie przeszliśmy do twórczych zabaw z kropką, m.in kodowanie na dywanie, tworzenie drogi poszczególnym kropką, czy tworzenie różnych kompozycji z kropek. Oczywiście nie zabrakło zabaw muzycznych, które wywołały radość i uśmiech na twarzach Misiów. Ten dzień zakończyliśmy twórczą pracą plastyczną, jak również rozdaniem pamiątkowych dyplomów.