Święto Drzewa :)

12 października obchodziliśmy "Święto Drzewa". W tym dniu w całym przedszkolu dominował kolor zielony. We wszystkich grupach były prowadzone zajęcia związane z tematyką drzew oraz ich rolą w przyrodzie, jak również liczne zabawy ruchowe, taneczne z przyniesionymi przez dzieci pieńkami drzew. Oczywiście tego dnia, atrakcji było jeszcze wiele. Jedną z nich były przygotowane przedstawienie "O czym szumi las?" przez dzieci z grupy "Pszczółki". Niesamowite było także spotkanie z leśnikiem, który przyniósł Nam wiele ciekawych przedmiotów z lasu (m.in. gałęzie różnych drzew, szyszki, czy poroże jelenia). Oczywiście, ten dzień zakończył sie wspólnym posadzeniem z panem leśnikiem oraz panią dyrektor, drzewka w naszym ogrodzie przedszkolnym.