Wizyta "Pszczółek" w Szkole Podstawowej Nr 2 w Garwolinie

29 października w piątek wybraliśmy się na niezwykłą wycieczkę do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Garwolinie.

Dzięki uprzejmości dyrektora szkoły Pana Adama Wyskwara i zaangażowaniu Pani pedagog Justyny Trzpil mogliśmy przeżyć niezapomnianie chwile w nowym ciekawym dla nas miejscu. Pani Justyna zaprowadziła nas w najciekawsze zakamarki szkolne, zwiedziliśmy bibliotekę, świetlicę, szatnię, salę gimnastyczną, a także mogliśmy zerknąć na zajęcia lekcyjne do klasy pierwszej jak i ósmej. :) Wiemy już gdzie znajduje się sklepik szkolny oraz gabinet dyrektora, który z uśmiechem na twarzy nie szczędził nam smakołyków. :)

Dziękujemy bardzo Panie Dyrektorze i Pani Justyno, z przyjemnością odwiedzimy jeszcze progi Waszej/ a w przyszłości Naszej Szkoły. :)