Dzień Postaci z bajek.

Przeżyliśmy bajkowy dzień :) . To jest taki dzień w roku, kiedy bohaterami są postacie z bajek. W przedszkolu z tej okazji odbył się przegląd bajkowych piosenek. Nasza grupa wybrała utwór z bajki ”Kraina lodu". Wszyscy chłopcy przebrani byli za bałwanki reprezentując postać bajkowego Olafa, dziewczynki były śnieżynkami, i oczywiście była prawdziwa Elza śpiewająca do mikrofonu. Wszystkie dzieci bardzo się postarały, aby dobrze wypadł występ, zwłaszcza że inni też byli świetnie przygotowani. Na przeglądzie piosenki bajkowej widzieliśmy takie bajki jak "Jaś i Małgosia", "Mustang z dzikiej doliny", "Miś Uszatek", oraz prawdziwych piratów. Było naprawdę miło i wesoło.Dziekujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów dla dzieci.