Aktywni rodzice

Aktywny udział rodziców w procesie wychowania i edukacji dzieci, ma ogromne znaczenie wdla wszystkich podmiotów edukacji. Potrzeba nawiązywania patrnerskich kontaktów rodziców dzieci i nauczycieli, podyktowana jest zmieniającymi się potrzebami edukacyjnymi.

Na zebraniu z rodzicami (27 lutego 2019) nauczycielki omówiły temat "Znaczenie zabawy w rozwoju dziecka" oraz zachęciły rodziców do aktywnego spędzania czasu z dziećmi. Rodzice podczas spotkania chętnie wzięli udział w zabawach muzyczno - ruchowych i doświadczyli radości ze wspólnego spędzania czasu w taki sposób. Zainicjowane aktywności pozwolą na bliższe i bardziej życzliwe relacje z rodzicami, a co za tym idzie lepsze poznanie środowiska przedszkolnego.