Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfow w Warszawie

Dnia 26.11.2021r nasza grupa wybrała się na wycieczke do Fabryki Elfow oraz do Wedla.

Naszą wycieczkę zaczęliśmy od Fabryki czekolady Wedel. Tam mieliśmy okazję dowiedzieć sie ciekawych informacji o czekoladzie, ozdobić pierniki oraz spróbować przepysznej czekolady z bitą śmietaną.

Kolejnym punktem naszej wycieczki byl Stadion Narodowy i zlokalizowana tam Fabryka Elfow. Tam Elfy zaprosili nas do zabawy w świątecznym klimacie! Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzili przedszkolaków po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Dzieci, nie tylko wziely udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogli Elfom odnaleźć Ósmą Legendę.

Podczas bajecznej podróży dzieci Fabryki odwiedziły punkty z atrakcjami. Na dzieci czekały aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona byla spotkaniem ze Świętym Mikołajem! Mikołaj podziękował nam za pomoc Elfom w Wielkiej Fabryce Zabawek i wręczył dyplom za pomoc w uratowaniu świąt, książeczki oraz płyty z piosenkami. To był wspaniały dzień. Jesteśmy pewni, że Mikołaj postara się spełnić nasze życzenia. My też życzyliśmy Mikołajowi wesołych i spokojnych świąt. Niech odpocznie po ciężkiej pracy. W doskonałych nastrojach wróciliśmy do przedszkola do stęsknionych Rodziców.