"WARSZTATY PLASTYCZNE" - spotkanie z ekspertem

8-mego MARCA Krasnale miały przyjemność uczestniczyć w warsztatach plastycznych pod kierownictwem jednej z mam. Pani Ewa tłumaczyła dzieciom co to jest pejzaż, perspektywa, horyzont i jak pada światło na malowany przedmiot. Dzieci miały możliwość popróbować malowania różnej grubości pędzlami, najbardziej jednak rozchwytywany był wałek malarski.  Dowiedziały się również jakimi farbami maluje się obrazy i czym się  rozcięcza farbę, jak pachnie terpętyna i na czym maluje się obrazy. Na koniec same mogły uczestniczyć w akcie tworzenia pejzażu. Mama Marysi obiecała nam że zabierze nas kiedyś na łono natury abyśmy mogli w pełni doświadczyć pejzażu.

Spotkania to było realizowane w ramach działań "Dnia Eksperta".  Zapraszamy wszystkich rodziców do współpracy i dziękuję za poświęcony nam czas.