Święto Optymizmu

Co to był za dzień!!!! Dzisiaj  w Naszym Przedszkolu dominował kolor żółty, gdyż obchodziliśmy ŚWIĘTO OPTYMIZMU! Zajęcia rozpoczęliśmy od wyjaśnienia pojęcia OPTYMISTA I PESYMISTA oraz zachodzących różnic . Następnie układaliśmy rytmu, klasyfikowalismy, przeliczalismy różne wesołe minki, ktore  symbolizują optymistyczne podejście do życia. Następnie każdy wykonał swój latawiec, który był symbolem dzisiejszego święta. Oczywiście również każda grupa miała możliwość puszczania prawdziwego latawca, które pięknie szybował nad Naszą Akademią. Na zakończenie dnia Misie sprawdzały wszystkie Panie, czy potrafią uśmiechnąć się po zjedzeniu plasterka cytryny. Oczywiście wszystkie sobie znakomicie poradziły. BRAWO dla Pań i Naszych Przedszkolaków!!!