XI Ogólnopolskie Święto Optymizmu :)- Polskie Centrum Optymizmu i Happy Kindergarten.

We wtorek, 10 maja 2022r., wszystkie optymistyczne przedszkola w Polsce obchodziły XI Ogólnopolskiego Święto Optymizmu. „Święto Optymizmu” patronują  autorki programu I. Dzierzgowska  i Cecylia Mirela Nawrot  . Celem programu jest przede wszystkim rozwijanie postawy optymizmu , integracji i współpracy  społeczności przedszkolnej. ,"Święto Optymizmu" to szczególny dzień dla dużych i małych, którzy czują się optymistami, przepełnieni są radością życia, uśmiechem, empatią, doceniają przyjaźń i są pozytywnie nastawieni do otaczającego go świata. Tacy jesteśmy i my, dzieci, personel przedszkola, rodzice dzieci,  dlatego też wszyscy braliśmy udział  we wspólnej zabawie i działaniach.
W tym roku mottem przewodnim były "Żółte latawce optymizmu". Żółty kolor symbolizował "Sukces dziecka".Ten świąteczny dzień, jak zwykle  obfitował w różnego rodzaju atrakcje.  Dzieci z "Akademii Pana Kleksa" już od samego rana przygotowywały piękne ,żółte latawce oraz prace plastyczne. W tym dniu każdy Mały Optymista otrzymał również pamiątkowy medal.

#AkademiaPanaKleksa
#Garwolin