„Olimpiada przedszkolaków" - Dzień Dziecka

Chcąc uczcić jedno z najważniejszych Świąt w roku tj. „Dzień Dziecka”, w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy olimpiadę sportową dla dzieci, która upłynął pod znakiem sportowej rywalizacji przedszkolaków. Zła pogoda nie przeszkodziła nam w dobrej zabawie. Wszystkie przedszkolaki miały możliwość sprawdzenia się w różnych konkurencjach sprawnościowych. Konkurencje sportowe dobrane były do młodszego jak i starszego wieku przedszkolnego. Zależało nam na tym by, zarówno dzieci trzyletnie jak i sześcioletnie poczuły się w tym dniu "sportowcami". W programie olimpiady znalazły się konkurencje indywidualne, grupowe, zespołowe. Na naszej olimpiadzie każdy przedszkolak był zwycięzcą, każdy zdobył "dyplom i medal olimpijski".