"Akademia młodych talentów-muzyka jest we mnie w muzyce ja"

W obecnym roku szkolnym rozpoczęliśmy realizacje miejskiego grantu oświatowego pt. „Akademia młodych talentów – muzyka jest we mnie, w muzyce ja”. Dnia 26.03.2019r. w naszym przedszkolu odbył się koncert, w którym usłyszeliśmy utwory muzyczne przygotowane przez naszych podopiecznych. Koncert rozpoczęła Pani Dyrektor Łucja Wieczorek życząc naszym milusińskim niezapomnianych wrażeń podczas wykonywania przygotowanych punktów artystycznych. Nasza grupa "Sloneczek zaprezentowała piosenke M. Jeżowskiej "Wstawaj! to juz wiosna" oraz instrumentalizacje do utworu "Melodia dla Zuzi"-Marka i Wacka. Na zakończenie koncertu Panie przygotowały dla dzieci niespodziankę i same zaprezentowały  piosenkę Skaldów pt. "Wiosna". Ten wyjątkowy koncert był niepowtarzalną okazją do ćwiczenia zasad dobrego zachowania, aby nie przeszkadzać innym w przeżywaniu i podziwianiu sztuki. Uczyliśmy się koncertowego savoir vivre’u, aby stać się prawdziwymi słuchaczami.Na zakończenie dzieci podziękowały za występ i wspólną zabawę gromkimi brawami.