"Mama i Tata to najpiękniejsze słowa świata"- święto Rodziny i uroczystość pożegnania przedszkolaków

22 czerwca 2022r. odbyła sie w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków.Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajeć szybko mineło, aż nadszedl czas wakacji i pożegnań.
Pani dyrektor Lucja Wieczorek powitała zebranych rodzicow. Podziekowała za caly rok współpracy i wreczyła podziękowania tym rodzicom, którzy w sposób szczególny angażowali sie w życie przedszkola. Na początku wsytąpiły starszaki w uroczystych togach i otrzymały dyplomy oraz książki Pana Kleksa. Następnie rozpocząl sie występ w rytm piosenek Pana Kleksa dzieci z wszystkich grup. Dzieci dały z siebie wszystko i pięknie wystapiły przed swoimi rodzicami. Po wystepach przedszkolaki otrzymaly medale od samego Pana Kleksa.
Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy naszym sześciolatkom POWODZENIA W SZKOLE, a wszystkim dzieciom z naszego przedszkola bezpiecznych i radosnych wakacji.