Konkurs "Garwolin- Moje piekne i czyste miasto"

Konkurs adresowany był do dzieci z przedszkoli, uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z terenu Garwolina a jego celami było rozwijanie wrażliwości artystycznej, edukacja proekologiczna oraz promocja miasta poprzez dostrzeżenie jego walorów estetycznych. W tym roku organizatorzy chcieli dodatkowo zwrócić uwagę uczestników na problem jakości powietrza, którym oddychamy.

Prace były przyjmowane w siedzibie Urzędu Miasta do 12 marca br. Komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Urzędu Miasta i firmy EKOLIDER miała trudne zadanie wyboru najlepszych prac spośród 248 zgłoszonych. Po długich obradach przyznano wyróżnienia i nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych. Tuż przed sesją Rady Miasta w dniu 26 marca zostały wręczone nagrody autorom zwycięskich prac.

Praca dzieci z naszej grupy została wyróżniona! Gratulujemy naszym przedszkolakom, którzy wzięli udział w konkursie, a byli to: Amelka Cichecka, Justynka Rogulska, Natawia Wąż, Gabrysia Balas, Karol Król, Bartek Rumanik, Zosia Witak, Alicja Kotas. Dzięki nim nasza grupowa biblioteczka wzbogaciła się o bardzo interesujące ksiązki, a dzieci dodatkowo zostały nagrodzone kryształowymi sercami!