26.09.2022r. -  Wyjście do Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie na przedstawienie teatralne pt. "W pracowni Ambrożego Kleksa". Celem wycieczki do kina było nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, przedstawieniach teatralnych, ale także wdrażanie do właściwych zachowań, rozumienie wartości takich jak: dobro, prawda, przyjaźń. W czasie wycieczki przedszkolaki mogły przeżywać radosne chwile, stwarzać sytuacje sprzyjające umacnianiu przyjacielskich i koleżeńskich relacji, okazywać sobie uprzejmość i serdeczność we wspólnym obcowaniu. Po zakończonym seansie udaliśmy się w droge powrotną do przedszkola. Przez całą drogę trwały rozmowy na temat obejrzanej bajki, która wywarła na przedszkolakach ogromne wrażenie i z pewnością pozostanie w naszej pamięci.