Wizyta "Muchomorków" w salonie fryzjerskim "Strefa Piękna"

Dzięki uprzejmości i gościnności Pani Ani Zwierz dzieci z naszej grupy miały możliwość wizyty w profesjonalnym salonie fryzjerskim "Strefa Piękna" w którym dowiedziały się o różnych możliwych usługach fryzjerskich, nowoczesnych preparatach, najnowszym sprzęcie fryzjerskim i aktualnych trendach modowych. Spotkanie odbyło się w miłej, przyjaźnej atmosferze, a dzieci z zaciekawieniem zgłębiały tajniki fryzjerstwa. Pani Ania techniki fryzjerskie pokazywała przedszkolakom na manekinach ale również i na naszej Pani Monice. :)

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Ani Zwierz i przemiłemu personelowi salonu za wspólnie spędzony chwile.
Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mogli poznać drugą część "Strefy Piękna" czyli KOSMETYKĘ.