"Mały wolontariusz"- podsumowanie zbiórki karmy dla zwierząt

W ramach akcji ,,Mały wolontariusz’’ w naszym przedszkolu zbieraliśmy karmę dla schroniska ,,Zwierzaki do wzięcia’’ w Kłoczewie. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w placówce, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i rodziców do aktywnego udziału w akcjach charytatywnych. Udało nam się zebrać kilkanaście kilogramów karmy oraz koce i narzuty, które zostały przekazane dla potrzebujących zwierzaków za pośrednictwem właścicielki schroniska Pani Aleksandry Niecieckiej.  Cieszymy się niezmiernie, że tak wielu przedszkolaków wzięło udział w akcji i jednocześnie przypominamy, że tego typu działania nie kończą się na finale zbiórki. Zwierzakom ze schronisk pomagać możemy przez cały rok.  Nastawmy się na wspólne pomaganie, razem możemy więcej a dobro zawsze powróci.