6 Grudnia jak wszyscy wiecie Św. Mikołaj chodzi po świecie.

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu – Szkoła Podstawowa im. Stanisława  Dąmbskiego w Rudnej Wielkiej

Siedzę cichuteńko
patrzę na okienko
poruszyły się zasłonki!
chyba już go widzę!
chyba już go słyszę, zabrzęczały
jego sanek dzwonki
Dzyń. Dzyń. Dzyń
Mikołaju Święty
Dzyń. Dzyń, Dzyń
przynieś nam prezenty

Dnia 06 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość i to nie jeden gość ale cała gromada świętych Mikołajów. Pomimo braku śniegu we wczesnych godzinach rannych przybyli do przedszkola Volkswagenem Ogórkiem. Powitaliśmy  świętych Mikołajów  piosenką "Puk, puk, puk do drzwi stuka ktoś.

Spotkanie z Mikołajem,  minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nas pamiętał.

Dziękujemy i czekamy na Ciebie Mikołaju  w przyszłym roku.!!!

Ale to nie jedyna niespodzianka tego dnia, w przedszkolu pojawił się jeszcze jeden wyjatkowy gość, a był nim pan Mikołaj Pawlak Rzecznik Praw Dziecka.