Dzień Pluszowego Misia

25 listopada Biedroneczki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy Przedszkolak przyniósł wówczas swojego ulubionego pluszaka, a także sam ubrał się jak miś!

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy muzyce. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, sensoryczne prace plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce.

Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach i z wielką radością opowiadały o swoich ukochanych przytulankach, przedstawialy je, a jesli ktoś z nich nie miał imienia - wspólnie je nadawaliśmy. Dzień Pluszowego Misia dostarczył przedszkolakom wiele uśmiechu oraz radości. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.