Z wizytą w cukierni "Puchatek"

3 kwietnia Krasnale dostały zaproszenie do cukierni „Puchatek” w Łaskarzewie.

Dzieci nie spały całą noc myśląc o ciepłych ciastkach i przysmakach. Podróż autobusem trwała krótko, więc nie trzeba było trzymać długo emocji na wodzy.

Pan Witold właściciel cukierni serdecznie nas przywitał i oprowadził po całym obiekcie.

Przedszkolaki dekorowały czekoladowe mufinki i nadziewały ciasto marmoladą morelową.

Długa linijka Pana Witolda podzieliła ciasto na małe kawałki które dzieci sprawnie zawijały w rożki. Było dużo rąk do pracy więc poszło nam sprawnie. No i na koniec wszystko do pieca.

Ta wycieczka była bardzo udana i owocna w doświadczenia i nie tylko, gdzyż wraz z nami wróciły do przedszkola  rożki francuskie i czekoladowe mufinki które sami przygotowywaliśmy. Mniam, mniam, pycha , pycha Reklamujemy Cukiernie „Puchatek”.

Dziękujemy gorąco Panu Witoldowi za poświęcony nam czas i za wszystkie słodkości.

To był  słodki, udany dzień !!!!