"Słoneczka" z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie

Przedszkolaki pod fachowym okiem policjantów zostały oprowadzone po budynku Komendy. Zobaczyły wyposażenie policjanta i zostały zapoznane z pracą oraz rolą jaką pełnią w naszym społeczeństwie.Tematem wiodącym spotkania były bezpieczne zachowania na drodze, w domu, na placu zabaw. Policjanci starali się przekazać dzieciom, jak reagować w sytuacjach zagrożenia, do kogo zwrócić się o pomoc. Policjanci podkreślili, że rolą policjanta jest nie tylko zatrzymywanie przestępców, ale także udzielanie pomocy, w tym również dzieciom. Ponadto przedszkolaki mogły przymierzyć niektóre elementy munduru policyjnego, co sprawiło im ogromną frajdę.

Składamy serdeczne podziękowania funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji za udaną i ciekawą wycieczkę!