WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI "JULINEK"

12 maja „Smerfy” i grupa „Jeżyki” wyjechały na całodniową wycieczkę do Parku Rozrywki „Julinek”.

Wspaniała pogoda, mnóstwo zieleni, motywowały do dobrej zabawy. Park Rozrywki to magiczne miejsce do rozwijania różnorodnych sprawności fizycznych. Tuż po przyjeździe do Julinka, uczestnicy wycieczki udali się do parku linowego. Mieliśmy do pokonania trasy o różnym stopniu trudności. Trasa o nazwie Wesoły Klaun była najłatwiejsza do przejścia. Natomiast trasa Mały Akrobata wymagała większego sprytu i wysiłku. Składała się ona z licznych przeszkód umieszczonych na linach. Trzeba było przejść przez podesty, belki, drabinki i pętle. Wszystko odbywało się pod okiem instruktorów, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem.  Uzbrojeni w specjalną uprząż, kaski i dobry humor wyruszyli na trasy linowe. Niczym prawdziwi cyrkowcy, z ciągłą asekuracją pracowników parku, pokonywali kolejne przeszkody na trasie. Następnym punktem atrakcji była Kraina Dmuchańców, w której znajduje się kilkanaście dmuchanych zabawek o różnej tematyce. Po pysznym posiłku i krótkim odpoczynku przedszkolaki hasały dalej.  Kolejnym punktem zabawy było wesołe miasteczko. Śmiechom i radości nie było końca. Wielką atrakcją cieszył się Plac Zabaw z ogromną poduchą do skakania oraz mini tyrolką.  Końcowym etapem wycieczki było zwiedzanie Wystawy Sztuki Cyrkowej. Zmęczeni, ale bogatsi w nowe doświadczenia, szczęśliwie wróciliśmy do przedszkola.