XII Święto Optymizmu oraz "The Voice of Kleks - Święto naszej Akademii

10 maja mieliśmy wspaniałą okazję uczestniczyć w XII Święcie Optymizmu oraz Święcie naszej Akademii, pod hasłem "The Voice of Kleks", dzieci prezentowały ciekawe utwory muzyczne, a na koniec odbył się interaktywny koncert zespołu DeeDee & Tonio.

Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmach muzyki i brały udział w licznych zabawach ruchowych! Nie mogło też zabraknąć przemarszu z królewskimi dywanami, wykonanymi przez dzieci podczas zajęć! W tym wyjątkowym dniu gościliśmy także byłych absolwentów uczniów klasy IB z Pnią  Izabelą Ćwiertniewską z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. I Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie! Razem z nami obchodzili XII jubileusz Optymizmu, co dodatkowo umocniło pozytywne emocje! :)