"Dobre maniery w tańcu i piosence"-Święto Naszej Akademii

15 maja nasza „Akademia Pana Kleksa”  obchodziła swoje święto. W tym roku szkolnym w dniu naszego święta mogliśmy gościć absolwentów naszego przedszkola. Choć są już uczniami  I klasy Szkoły Podstawowej, czasem tęsknią za naszym przedszkolem. Wizyta pierwszaków bardzo ucieszyła dzieci z naszego przedszkola. Przedszkolaki oraz byli absolwenci naszej Akademii obejrzeli bajkę pt. „Kołaczyk” w wykonaniu personelu przedszkolnego. Aktorzy doskonale wcieli się w swoje role, wykazując się pomysłowością i kreatywnością. Na scenie było dużo muzyki, tańca i ruchu. Zarówno dzieci jak i pracownicy przedszkola z dużym zainteresowaniem obejrzeli bajkę i nagrodzili występujących gromkimi brawami. Po występie dzieci uczestniczyły w quizie na temat znajomości bajek. Był też czas na wesołe zabawy i wspomnienia.

To było wspaniałe spotkanie … bo fajne spotkać się z tymi, z którymi spędziliśmy kilka lat na wspólnych zabawach, rozmowach, wycieczkach i uroczystościach.

Kochani absolwenci, dziękujemy za to, że o nas pamiętacie. Życzymy wam sukcesów i samych radosnych chwil w szkole.