XXX Festiwal Piosenki o Zdrowiu

08.05.2024 r. w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbył się XXX Festiwal Piosenki o Zdrowiu zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Garwolinie. Festiwal Piosenki o Zdrowiu to świetna okazja, aby zachęcić społeczeństwo do zdrowego trybu życia. Cele konkursu obejmowały zainteresowanie dzieci tematyką zdrowia oraz zainspirowanie ich do poszukiwania treści prozdrowotnych i nowych form wyrazu. Tematyka piosenek zgodnie z założeniami programowymi festiwalu dotyczyła zdrowego odżywiania, higieny osobistej, higieny zabawy, nauki i odpoczynku dziecka, bezpieczeństwa wypoczynku w okresie zimowym i letnim, bezpieczeństwa dziecka w różnych obszarach jego życia, aktywności fizycznej, profilaktyki chorób, profilaktyki uzależnień, ekologii. Nasze przedszkole w konkursie reprezentowała grupa „Jeżyki” z Al. Legionów, która zaśpiewała piosenkę pt. „W emocje gramy".

Gratulujemy świetnego występu naszym wspaniałym przedszkolakom!

Dziękujemy za reprezentowanie naszej Akademii podczas tak ważnego wydarzenia !!!