"Dziecko to Człowiek tylko mały, ale za to jaki wspaniały!" - obchody Dnia Dziecka

Przyszedł czas na jeden z najbardziej wyczekiwanych dni przez naszych przedszkolaków.. Dzień Dziecka !!! W tym dniu w naszej Akademii nie zabrakło wielu wrażeń. Rozpoczęliśmy od uroczystego powitania i otwarcia go przez Panią Dyrektor Łucję Marię Wieczorek. Następnie przyszedł czas na…zabawę!  Ogromne dmuchańce, malowanie farbami na folii, tor sportowy, malowanie twarzy, bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną, zabawy taneczne oraz foto-budka! Czego chcieć więcej ?! No tak ..tego dnia nie mogliśmy przecież zapomnieć o słodkim co nieco.

Grupa „Jeżyków” i „Piegusków” z Al. Legionów postanowiła, że spędzą ten dzień w jeszcze inny sposób! Na zaproszenie Banku Polskiego PKO wyruszyli  po nowe dziecięce przygody. Tam odbyło się zwiedzanie banku – dzieci sprawdzały czy monety są prawdziwe czy fałszywe z użyciem światła UV, liczyły pieniążki na specjalnej maszynie, malowali twarze, uczestniczyli w zabawach z chustą animacyjną, przeciąganiem liny czy puszczaniem baniek.

Cieszymy się, że na twarzach naszych najmłodszych podczas tego dnia gościł uśmiech a dzieci choć zmęczone to zadowolone wracały do swych domów.