Nietypowy koncert w naszym przedszkolu:)

Niech warzywa zabrzmią własnym głosem. Marchewka stanie się fletem, a ziemniak grzechotką. W środę, 18 września w naszym przedszkolu rozbrzmiała nietypowa muzyka, którą tworzył pan Andrzej. Przedszkolaki miały okazję poznać niezwykłego gościa, który pokazał im, że warzywa i owoce, oprócz swych walorów smakowych i zdrowotnych, mogą także posłużyć jako instrumenty muzyczne. W tym celu wykorzystuje m.in. marchewkę, ogórek, paprykę, orzechy kokosowe i włoskie, pietruszkę czy jabłko.
Z ogromnym zachwytem dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych oglądały instrumenty, które pan Andrzej wykonywał bezpośrednio na występie  Na zakończenie pokazu dzieci zaprezentowały się w krótkim koncercie, grając na instrumentach wykonanych z orzechów.To był bardzo zabawny i interesujący występ.