Powitanie Jesieni
„Jesień przyszła do przedszkola – z wiatrem tańczy, z liśćmi woła”
23 września przedszkolaki z Akademii we wspaniałej atmosferze przywitały piękną i kolorową jesień. Tego dnia w przedszkolu królowały kolory : brązowy, pomarańczowy czy czerwony. Dzieci wzięły udział w zajęciach o tematyce jesiennej dzięki którym zdobywały a także utrwalały wiadomości na temat rozpoczynającej się pory roku. W kącikach przyrody pojawiły się dary jesieni: kasztany, żołędzie, jarzębina, kolorowe liście, owoce z sadu i warzywa. Z darów jesieni, które zostały przyniesione do przedszkola przez nasze kochane pociechy, każda grupa stworzyła swój wyjątkowy jesienny obraz. Tego dnia w naszej przedszkolnej kuchni królowało także jesienne menu np. zupa dyniowa czy ciasto ze śliwkami. Od progu przedszkola czuliśmy zapach jesieni unoszący się w naszej Akademii.
Cieszymy się, że wspólnie w miłej atmosferze powitaliśmy w naszej Akademii Panią Jesień.
Dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za piękne dary jesieni. Wasza pomoc i zaangażowanie jest wspaniałe.





