"Przedszkole Młodych Patriotów" - Narodowe Święto Niepodległości

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.

W tym roku Święto Niepodległości w naszym przedszkolu obchodziliści 8 listopada. Od samego ranka było inaczej niź zwykle, wszystkie przedszkolaki oraz panie ubrane były w stroje galowe z kotylionem w barwach narodowych na piersi. Po śniadaniu razem z przedszkolakami z grupy "Smerfy" zgromadziliśmy się w naszej sali, aby wspólnie spędzić ten uroczysty poranek. Odśpiewaliśmy hymn, a potem z przyjemnością obejrzeliśmy filmy o naszej Ojczyźnie. Przy stoliczkach wykonaliśmy kwiaty w barwach narodowych.

O godzinie 11.11 zebraliśmy się na dużej sali starszaków i tam wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy, łącząc się tym samy z całą Polską :).

Była to naprawdę wzruszająca chwila.