Warsztaty Bożonarodzeniowe

Roziskrzone pachnące choinki, wiszące girlandy, gwiazdki i aniołki, zapach pieczonych pierników, kolędy śpiewane przez dzieci to znak, że magia świąt Bożego Narodzenia dotarła do naszego przedszkola. Tradycyjnie w bożonarodzeniowej scenerii, przy brzmieniu pięknych polskich kolęd, spotkaliśmy się na wspólnych warsztatach. Ten świąteczny czas dzieci uświetniły przedstawieniem, które w ich wykonaniu nabrało szczególnego wdzięku.  Po przedstawieniu zasiedliśmy do stoliczków by wspólnie dzieci z rodzicami wykonali świąteczne łańcuchy choinkowe. Aż szkoda, że taki dzień jest raz w roku, ale może przez to jest taki wyjątkowy.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najcieplejsze życzenia dobrych, pełnych radości Świąt, aby Nowy 2020 rok przyniósł same radosne i dobre dni i aby spełniały się wszystkie marzenia.