Optymistyczny Jubilat

Dziś dla Ciebie najlepsze życzenia.                                                                                                                                                                                                                                 Niechaj zawsze radość Twe serce rozpiera,                                                                                                                                                                                                                    niech życie dostarcza samych przyjemności,                                                                                                                                                                                                                 a wesoły uśmiech na Twej twarzy gości!                                                                                                                                                                                                                  Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy urodziny Kubusia. Dzieci zaśpiewały tradycyjne "STO LAT"  i złożyły serdeczne życzenia. Był także słodki poczęstunek w postaci cukierków oraz pamiątkowe zdjęcia. W podobny sposób będziemy akcentować rocznicę urodzin każdego przedszkolaka.                                                                                                                                                                                                                                                         Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Kubusiu!