"Babciu, Dziadku wiem, że dziś jest Wasz dzień"

„Dziś dla babci słońce mamy

i całuski dla dziadziusia,

dziś życzenia wnuczek składa

i piosenki śpiewa wnusia”

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Z powodu koronawirusa w tym roku nie zobaczymy się na okolicznościowej uroczystości z okazji Waszego święta, ale bez życzeń się nie obędzie.  Chcemy Wam drodzy Dziadkowie złożyć najserdeczniejsze życzenia w formie multimedialnej. Tym krótkim występem chcemy Wam podziękować za Waszą troskę i bezgraniczną miłość do swoich kochanych wnucząt.  Mamy nadzieję, że za rok uda nam się spotkać osobiście w naszej Akademii.