"Wielkie u nas świętowanie, przedszkolaków pasowanie"

26 października, odbyła się w naszym Przedszkolu bardzo ważna i podniosła uroczystość, nasi nowi podopieczni zostali oficjalnie pasowani na przedszkolaków „Akademii Pana Kleksa”. Zanim jednak to nastąpiło dzieci z grupy 3-latki „Jeżyki”, oraz „Biedroneczki” zaprezentowały zupełnie bez potknięć wspaniały program artystyczny: recytowały wierszyk, śpiewały piosenki, tańczyły w uroczej scenerii przygotowanej na tę okazję. Po występie nadszedł czas na pasowanie – Pani Dyrektor Łucja Wieczorek specjalnie do tego przygotowaną kredką wprowadziła naszych milusińskich w poczet pełnoprawnych przedszkolaków. Na koniec nasze kochane przedszkolaki mogły wreszcie odetchnąć z ulgą i oddać się już tylko świętowaniu z pamiątkowym dyplomem.